Değerlerimiz

İLKELERİMİZ

İleri Futbol Eğitimi


1.    Öğrenme ve gelişme odaklı olmak

2.    Yeniliklere açık olmak

3.    Sosyal sorumluluk bilincine sahip olmak

4.    Teorik ve uygulamalı eğitim faaliyetleri

5.    Kişisel gelişim programları uygulamak

6.    Sağlıklı zihinler yetiştirmek

FİKSTÜR

1.Hafta
29/09/2019 / 15:00
Gazikent Sahası
  • Üçoklar Demir Spor Üçoklar Demir Spor
  • 0 - 4
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
2.Hafta
06/10/2019 / 16:00
Hasan Celal Güzel Stadı
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • 3 - 1
  • Bozkurt Spor Bozkurt Spor
3. Hafta
12/10/2019 / 16:00
Şehitkamil İlçe Stadı
  • Şehitkamil Gençlik Spor Şehitkamil Gençlik Spor
  • 1 - 1
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
4. Hafta
20/10/2019 / 15:00
Seyrantepe Sahası
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • 9 - 0
  • Yavuzeli Spor Yavuzeli Spor
5. Hafta
27/10/2019 / 13:00
Gazikent Sahası
  • Aktoprak Belediye Spor Aktoprak Belediye Spor
  • 1 - 3
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
6. Hafta
02/11/2019 / 15:00
Şehitkamil İlçe Stadı
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • 1 - 1
  • Gaziantep Kale Spor Gaziantep Kale Spor
7. Hafta
10/11/2019 / 14:30
Araban İlçe Stadı
  • Araban Belediye Spor Araban Belediye Spor
  • 0 - 3
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
8.Hafta
17/11/2019 / 14:30
Batur Stadı
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • 1 - 0
  • Gaziantep Sanayi Esnaf Spor Gaziantep Sanayi Esnaf Spor
9. Hafta
23/11/2019 / 14:30
Şehitkamil İlçe Stadı
  • Camcıoğlu Spor Camcıoğlu Spor
  • 0 - 2
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
10. Hafta
01/12/2019 / 14:30
Seyrantepe Sahası
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • 1 - 1
  • İslahiye Belediye Gençlik Spor İslahiye Belediye Gençlik Spor
11. Hafta
08/12/2019 / 14:00
Seyrantepe Sahası
  • Gaziantep Demir Spor Gaziantep Demir Spor
  • 2 - 4
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
12. Hafta
14/12/2019 / 14:00
Gazikent Sahası
  • Hasan Demir Koleji Hasan Demir Koleji
  • 1 - 3
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Şehitkamil Belediye Spor Şehitkamil Belediye Spor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Üçoklar Demir Spor Üçoklar Demir Spor

/
  • Bozkurt Spor Bozkurt Spor
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Şehitkamil Gençlik Spor Şehitkamil Gençlik Spor

/
  • Yavuzeli Spor Yavuzeli Spor
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Aktoprak Belediye Spor Aktoprak Belediye Spor

/
  • Gaziantep Kale Spor Gaziantep Kale Spor
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Araban Belediye Spor Araban Belediye Spor

/
  • Gaziantep Sanayi Esnaf Spor Gaziantep Sanayi Esnaf Spor
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Camcıoğlu Spor Camcıoğlu Spor

/
  • İslahiye Belediye Gençlik Spor İslahiye Belediye Gençlik Spor
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Gaziantep Demir Spor Gaziantep Demir Spor

/
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor
  • Hasan Demir Koleji Hasan Demir Koleji

/
  • Şehitkamil Belediye Spor Şehitkamil Belediye Spor
  • Gaziantep Anadoluspor Gaziantep Anadoluspor

 

PUAN TABLOSU

S TAKIM O G B M P
1 Gaziantep Anadoluspor 12 9 3 0 30
2 Şehitkamil Belediye Spor 12 9 2 1 29
3 Gaziantep Kale Spor 12 9 2 1 29
4 İslahiye Belediye Gençlik Spor 12 7 3 2 24
5 Hasan Demir Koleji 12 7 2 3 23
6 Aktoprak Belediye Spor 12 5 3 4 18
7 Gaziantep Sanayi Esnaf Spor 12 4 3 5 15
8 Şehitkamil Gençlik Spor 12 4 3 5 15
9 Bozkurt Spor 12 3 4 5 13
10 Gaziantep Demir Spor 12 2 5 5 11
11 Üçoklar Demir Spor 12 2 4 6 10
12 Camcıoğlu Spor 12 2 1 9 7
13 Yavuzeli Spor 12 1 2 9 5
14 Araban Belediye Spor 12 1 1 10 4

TAKIM PROGRAMI

Tarih:
Yer:
Açıklama:

Instgram